O nás

"Hudba je najsilnejšou formou mágie."


Sme kapela spod Tatier. (V minulosti sme vystupovali pod názvom TatraGipsy.) Najčastejšie si nás klienti objednávajú na súkromné oslavy, ako sú krstiny, narodeniny či svadby, ale hrávame aj na banketoch, plesoch, recepciách alebo zábavách pre firmy a iné organizácie. Zúčastňujeme sa taktiež kultúrno-spoločenských podujatí.

Vystupujeme po celom Slovensku, no máme za sebou angažmány i v Česku, Nemecku, Poľsku a Spojenom kráľovstve.

Medzi našimi zákazníkmi bola napríklad držiteľka titulov miss Intercontinental a prvá vicemiss Universe Slovenskej republiky Katarína Manová. Učinkovali sme i v scéne českého filmu Les mŕtvych režiséra Jiřího Svobodu. Za svoj dosiaľ najväčší úspech považujeme účinkovanie s vokalistickým triom American Divas, ktoré v minulosti sprevádzalo napríklad Michaela Jacksona alebo Stevieho Wondera.


Tibor Pokorný, DiS. art.

Je kapelníkom a manažérom hudobného zoskupenia. Hre na akordeóne sa venuje už od detstva. Absolvoval Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša v Topoľčanoch a absolutórium získal na Strednej umeleckej škole v Košiciach. Pôsobil ako hudobný pedagóg na základných umeleckých školách v Kežmarku, Poprade a Spišskej Belej.

V súčasnosti pôsobí na Spojenej škole v Poprade na Letnej ulici ako korepetítor detského folklórneho súboru Letnička. Spolupracoval aj so školským divadlom Trma-vrma. Bol členom folklórneho projektu Vychodňarske šarkanice. Bol tiež členom indie-folkovej kapely Ostrov Števa Šantu, s ktorou vydali CD album XXX nominovaný na Radio Head Awards Rádia_FM.